please wait, site is loading

Cztery pliszki

Cztery Pliszki

 

to dom wypoczynkowy, który z pewnością odpowie na wszelkie potrzeby współczesnych wczasowiczów. Jadalnia, sauna, jacuzzi, sala bilardowa, biblioteka z kominkiem, grill i plac zabaw dla dzieci – wszystko do Państwa dyspozycji.
Wyjątkową atmosferę naszego domu wypoczynkowego zapewniają jednak nie tylko nowoczesne rozwiązania architektoniczne i przytulne wnętrza. Nasi goście z powodzeniem mogą liczyć na profesjonalną i niezwykle przyjazną obsługę, która zrobi wszystko, byście Państwo poczuli się u nas jak w domu. Dlatego też zadbaliśmy na przykład o to, by wygodne dla siebie miejsce znalazły u nas także osoby niepełnosprawne. Dla nich przygotowaliśmy pokój na parterze, z widokiem na jezioro.

W naszym ośrodku mieści się 10 pokoi z luksusowymi łazienkami. Posiadamy pięć pokoi dwuosobowych, dwa czteroosobowe oraz trzy sześcioosobowe. We wszystkich pokojach znajdują się telewizory pozwalające odbierać szereg rozmaitych programów, w tym pasma kodowane czy kanały dla dzieci. Musimy niestety rozczarować tych z Państwa, którzy chcieliby nas odwiedzić ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi – uprzejmie prosimy o pozostawienie zwierząt w domu.

Sauna / Jacuzzi

Nasz pensjonat wyposażony został w dodatkowe atrakcje, by zagwarantować Państwu możliwość pełnego odpoczynku i relaksu. Każdy może u nas zregenerować siły – sauna i jacuzzi są nie tylko do dyspozycji naszych gości hotelowych.

Bilard

W wolnej chwili można u nas zagrać w bilard. Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy osobne pomieszczenie, które zostało wyposażone w stół i profesjonalny sprzęt do grania.
Ale ten specjalnie zaprojektowany stół bilardowy, może stać się także stołem konferencyjnym, a sala bilardowa doskonałym miejscem do prowadzenia dyskusji w miłej i ciepłej atmosferze.

Plac zabaw

Nasz pensjonat doskonale nadaje się na rodzinne wyjazdy. Kiedy Państwo będą odpoczywać, dzieci mogą w tym czasie spędzić czas na grach i zabawach w zbudowanym specjalnie dla nich placu zabaw.

Grill

W sezonie wiosenno-letnim mają Państwo możliwość skorzystania z grilla. W końcu, czy jest coś przyjemniejszego niż własnoręcznie przygotować rybę złowioną wcześniej w jeziorze?

Biblioteka

Nasz dom wypoczynkowy został dodatkowo wyposażony w niezwykle przytulną bibliotekę z kominkiem, w której znajdą Państwo arcydzieła literatury polskiej i europejskiej.